Михайло Галустян порадив українцям прогнати свою владу

Автор: Турій Роман

21 Jul, 2014 11:01

Поділитись публікацією
Михайло Галустян порадив українцям прогнати свою владу

Російський актор Михайло Галустян впевнений, що владу в Україні захопила “купка олігархів”, а у трагедії малайзійського боїнгу винні “заокеанські замовники Майдану”.

У своєму Twitter-акаунті російський гуморист написав своє бачення ситуації в Україні та українсько-російських відносин, передає ТВІ.

Усі події, що відбуваються в Україні, починаючи з Майдану, зрежисовані тими, хто хоче послабити Україну та Росію, нацькувати їх одну на одну. Так вважає актор Михайло Галустян.

“Друзі, я рідко пишу про політику, проте зараз просто не можу не висловитися з приводу трагедії, що сталася. Майже триста осіб загинули в аварії малайзійського “Боїнгу”, що летів з Амстердама. І яку ж реакцію викликає ця страшна катастрофа? Замість слів співчуття рідним і близьким загиблих навколо звучать тільки взаємні звинувачення, образи і брехня.

Друзі, не ведіться на провокації. Хоч хто би влаштував цю криваву бійню, ці люди зробили це для того, щоби посварити нас і змусити боятися. Всі події, що відбуваються в Україні, починаючи з їхнього Майдану, зрежисовані тими, хто хоче послабити наші країни, нацькувати їх одну на одну”, – заявив Михайло.

“… В Україні йде, фактично, громадянська війна, владу захопила купка олігархів, яка танками готова чавити незгодних, штучно розпалювати ненависть до росіян. А жертвами війни, як відомо, стають передусім мирні люди. І якщо й намагатися шукати винних у трагедії, то слід визнати, що винні насамперед заокеанські замовники Майдану, який розколов Україну на дві сторони, які воюють між собою”, – додав він.

Я вірю, що український народ зможе зрозуміти, як жорстко його “підставили” на Майдані, прожене своїх олігархів, котрі віддають накази вбивати мирних громадян, і знову зможе жити в мирі один з одним і з нами. І більше не буде смертей”, – вважає Галустян.