Михайло Сеньків – найсумлінніший депутат міської ради Івано-Франківська

Автор: Вадим Войтик

27 Apr, 2015 10:18

Поділитись публікацією
Михайло Сеньків – найсумлінніший депутат міської ради Івано-Франківська

Депутат міської ради Івано-Франківська від ВО “Свобода” Михайло Сеньків пропустив лише одне з 76 засідань ради. Такі дані письмової реєстрації депутатів, які є в розпорядженні “Галки”. 

Читайте також: "Золото", "срібло" й дві "бронзи" завоювали калуські борчині на чемпіонаті України (ФОТО)

Як свідчать відомості секретаріату, почесне місце насумліннішого народного обранця поділили ще двоє депутатів-свободівців – Олег Капустяк та Лариса Олексин.

По два засідання пропустили депутати від цієї ж політсили Мар’ян Вагилевич, Андрій Гнатів (котрий нині командує взводом 30 механізованої Новгород-Волинської бригади та перебуває в зоні АТО) та керівник фракції ВО “Свободи” Роман Онуфріїв.

Лише три засідання пропустив ще один нині мобілізований депутат-свободівець, голова земельної комісії Петро Гавриш.

Натомість лише одне засідання міськради відвідав одіозний депутат-регіонал Ігор Халаменда. 58 засідань ради прогуляв його однопартієць Ігор Дутка.

Лише 22 засідання відвідав депутат від “Свободи” Тарас Бережанський. 51 засідання прогуляв голова комунальної комісії, а нині – керівник “Укртрансгазу” Ігор Прокопів.

Майже наздогнав колегу депутат фракції “За зміни в Івано-Франківську”, керівник ПАТ “Прикарпаттяобленерго” Олександр Бубен, котрий останнім часом активно критикує міського голову Віктора Анушкевичуса. За даними реєстрації пан Бубен не зміг відвідати 45 сесійних засідань.

Нагадуємо, що відповідно до закону депутати місцевих здійснюють свої повноваження на громадських засадах та не отримують за свою представницьку роботу грошової винагороди.