Михайло Ноняк: “Шевченко в час карантину організував фірмові екскурсії виборців з дітьми на Буковель”

Автор: Застава Максим

01 Бер, 2021 19:27

Михайло Ноняк: “Шевченко в час карантину організував фірмові екскурсії виборців з дітьми на Буковель”

Гірськолижний курорт “Буковель” продовжує свою роботу. Як зазначив кандидат у народні депутати в окрузі №87 Михайло Ноняк, Олександр Шевченко в час карантину організував туди фірмові екскурсії виборців з дітьми.

Про це Ноняк повідомив у фейсбуці.

Політик нагадав, на Прикарпатті тривалий час одна з найкритичніших ситуацій через коронавірус.

27 лютого – з 8172 усіх виявлених інфікованих по Україні 892 припадає на Івано-Франківську область (більше, ніж 10%); 28 лютого цифри ще більш невблаганні: на 5833 – 734 (це вже більш ніж 12.5% від усіх інфікованих в Україні)”, – підкреслює Ноняк.

Як зазначив політик, одна з причин високої захворюваності в області – робота “Буковелю”.

Нагадаємо, МОЗ визнав “Буковель” причиною нової хвилі ковіду на Прикарпатті.

“Мало того, що славнозвісний курорт «Буковель», попри катастрофічну епідеміологічну ситуацію на Прикарпатті, і далі працює, відбувшись псевдо-обмежувальними заходами, і надалі залишається епіцентром розповсюдження вірусу в масштабах всієї України. Його власники ще й на повну запустили в хід вже відпрацьовану схему (одну зі своїх багатьох) недобросовісної агітації, або попросту кажучи, підкупу виборців.

Ось, до прикладу: вчорашній недільний день. Біля однієї зі шкіл міста Надвірна – автобус. Він очікує на дітей, яких напередодні видзвонювали вчителі. Начебто задля того, щоб провести дітям та їх батькам безплатну екскурсію.

Дивно, але чомусь не проводяться такі екскурсії під час шкільних канікул, у виборче «міжсезоння». Аж зараз. Терміново. У розпал пандемії”, – обурюється Ноняк.

Також Михайло Ноняк зауважив, що екскурсантам бракує захисних масок.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...