Микула про проблему садків: Є мамочки, які ніде не працюють і лише думають, куди би їм здати дитину

Автор: Турій Роман

03 Jun, 2014 09:43

Поділитись публікацією
Микула про проблему садків: Є мамочки, які ніде не працюють і лише думають, куди би їм здати дитину

Усі садки міста, окрім чергових закриваються централізовано на період з 1 липня по 26 серпня.

Читайте також: У десятьох школах Франківщини планують відремонтувати харчоблоки

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua повідомила начальник управління освіти МВК Наталія Микула.

За її словами, садки необхідно закривати на літо, оскільки, по-перше, вихователі мають 42 відпустки, по-друге, необхідно підготувати ДНЗ до нового навчального року, зробити ремонти, наприклад. По-третє, практика засвідчує, що літом наповненість груп вкрай низька.

Разом з тим, Наталія Микула відзначає, що у місті діятиме три чергових садка. За її словами, якщо буде потреба, то відкриють ще один черговий садок. Тому вона не розуміє, чому мами, чиї діти відвідують ДНЗ, роблять проблему із того, що садки закриваються.

За її словами, дійсно, завідуючі можуть просити батьків надати їм довідки з місця роботи про те, що відпустка для них не передбачена.

«Справа у тому, що є мамочки, які ніде не працюють, а лише думають, як би то швидше віддати дитину в садок. Вони так мені і кажуть, коли можна здати дитину. Ну як то здати, то хіба песик чи що», – говорить Наталія Микула.

За її словами, вихованням дитини, крім вихователів, мають займатися і батьки.

«Думаю, що влітку можна приділити час дитині, позайматися з нею, почитати книжку, а не лише віддавати в садок», – каже начальник управління.

Нагадаємо, мами міста скаржаться на те, що завідувачі ДНЗ вимагають від них довідки з роботи про те, що відпустка їм не передбачена. Начебто лише ця довідка може стати офіційним приводом для того, щоби малечу записали до чергового садка.

Теги: