Міліціонери бігли крос, який присвятили загиблим в зоні АТО співробітникам

Автор: Людмила Баран

21 Aug, 2014 15:08

Поділитись публікацією
Міліціонери бігли крос, який присвятили загиблим в зоні АТО співробітникам

Сьогодні на стадіоні «Наука», що в Івано-Франківську, відбувся легкоатлетичний крос за участю начальника УМВС в області Миколи Семенишина, членів колегії обласного управління, особового складу міліції Прикарпаття та членів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Читайте також: Івано-Франківськ зустрів полеглого добровольця "Семена" (ФОТО+ВІДЕО)

Цей спортивний захід правоохоронці приурочили Дню пам’яті співробітників ОВС, які загинули при виконанні службових обов’язків. Цього року в зоні проведення антитерористичної операції загинуло семеро прикарпатських міліціонерів. Чимало їх побратимів й надалі виконують свій обов’язок, захищаючи Україну, повідомляє СЗГ УМВС.

“Цей захід повинен привернути увагу громадськості до здорового способу життя, заохочувати до занять фізичною культурою, адже справжні патріоти, захисники Батьківщини – це люди сильні, здорові та витривалі. Разом ми – велика сила і впевнено крокуємо назустріч викликам долі”, – зазначив начальник УМВС  області Микола Семенишин.

До участі у кросі загалом зголосилися понад 300 учасників з різних підрозділів міліції, котрі не словом, а ділом підтримують «Динамівський» рух на Прикарпатті.

крос біг 2

Теги: