Міліціонери конфіскували товар з магазину, який продавав фальшивий брендовий одяг

Автор: Людмила Баран

16 Aug, 2014 11:07

Поділитись публікацією
Міліціонери конфіскували товар з магазину, який продавав фальшивий брендовий одяг

Підробки одягу, взуття та аксесуарів за ціною оригіналу одного із закордонних брендів успішно продавався в Івано-Франківську. Працівники міліцейського підрозділу ДСБЕЗ вилучили фальшивки на суму близько двохсот тисяч гривень.

Нещодавно проведеною перевіркою працівники відділу захисту прав інтелектуальної власності управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС викрили торгівельну злочинну оборудку,повідомляє СЗГ УМВС.

В одній з крамниць обласного центру крам, який постачався з-за кордону, виявився виготовленим невідомим турецьким виробником. На сьогоднішній день справжні товари цієї фірми реалізовуються лише у двох містах України – в Харкові та Києві.

Водночас за цим фактом розслідується кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого значення походження товару) КК України.

взуття магазин підробка

Підробкою варто вважати бyдь-який виріб, на якомy стоїть клеймо виробника, який ніякого відношення до даної речі не має.

Маркyвання підроблених товарів різноманітними марками завдає шкоди не тільки покyпцеві, котрий платить кругленькі суми за фальшивкy, але і справжньомy виробникові. Здобута ним добра репyтація піддається сyмнівy і наступного разy споживач не придбає навіть справжній товар. Тому виробники товарів дбають про захист своїх торговельних марок, а попередження та викриття злочинів у цьому напрямку забезпечують правоохоронці.

На сьогодні міліціонери проводять ряд комплексних заходів, спрямованих на встановлення всіх причетних до зайняття та організацію продажу фальшивки.