Міліція хотіла оштрафувати художників, що малювали 3D перехід. Художника оштрафувати легше ніж сотні припаркованих авто в неналежному місці – Смушак

Автор: Турій Роман

24 Aug, 2014 13:54

Міліція хотіла оштрафувати художників, що малювали 3D перехід. Художника оштрафувати легше ніж сотні припаркованих авто в неналежному місці – Смушак

Вчора, 23 серпня, в Івано-Франківську художники малювали 3D перехід. Правда, як виявилося така акція не сподобалась представникам ДАІ.

Читайте також: 55-ий комунальний маршрут відтепер курсуватиме зі змінами

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Володимир Гарматюк.

«На місці побачив художника, який незворушно робив свою справу, координатора і… наряд ДАІ. Ще подумав собі, певно, забезпечують безпеку руху. Як виявилося, ні.. Записували дані учасників. Не до протоколу, а просто на листок. Зі слів майора, його викликали на місце зафіксувати порушення… Іра Рабарська, працівник патронатної служби міського голови пояснила, що акція узгоджена з ДАІ, малюнок показали відповідним людям, місце роботи забезпечили фішками. Чого там приїхав наряд.. Невідомо. Майор сказав, він виконує наказ. Він на службі, на виклику. Навколо почали збиратися люди. Невдоволено гуділи і нарікали на міліцію, що не там порушень шукають. Що там, де треба, їх нема. Словом, записав майор дані та й поїхали вони собі», – написав журналіст.

Разом із тим, голова департаменту комунального господарства Михайло Смушак запевняє, хлопці художники покарані не будуть.

«Все було погоджено, просто дехто не знав! Що поробиш, художника, який цілу добу не спить і малює оштрафувати легше ніж сотні припаркованих авто в неналежному місці. До речі, протоколу не буде! Ще раз дякую молодому художнику Ярославу за його роботу», – відзначив Смушак.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry