Міліція нарешті спіймала крадія деталей ліфтів

Автор: Людмила Баран

26 Jul, 2014 07:36

Поділитись публікацією
Міліція нарешті спіймала крадія деталей ліфтів

Працівники міського відділу МВС знайшли чоловіка, який довгий час викрадав металеві пружини  з ліфтових шахт і здавав на металобрухт.

Провівши розшук, дільничні інспектори міського відділу міліції встановили і затримали 38-річного крадія, мешканця Івано-Франківська  Під час огляду у помешканні чоловіка вилучили цілий набір інструментів, за допомогою яких він вчиняв крадіжки, повідомляє СЗГ УМВС.

«Зловмисник діяв у різних будинках міста. Як правило, вирушав «на справу» вдень, коли більшість мешканців багатоповерхівок були на роботі. Крадькома заходив до під’їзду будинку, підходив до ліфта, звідки вчиняв крадіжку дверних ліфтових пружин, призначених для управління рухомими механізмами ліфтових кабінок, а відтак здавав їх на металобрухт», – зазначив керівник служби дільничних інспекторів міліції Ігор Полив’яний.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Правоохоронці перевіряють зловмисника на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

Як відомо, викрадання ліфтового обладнання в Івано-Франківську є великою проблемою, яка стала викликом для міліції і  міської влади.