Міліція повинна розібратися з підприємством, яке отруює собак на міському озері

Автор: Людмила Баран

24 Чер, 2014 17:46

Поділитись публікацією
Міліція повинна розібратися з підприємством, яке отруює собак на міському озері

Біля озера розвісили оголошення про те, що там вживають заходів для зачистки зони відпочинку від собак.  Плакати підписані загадковою організацією “Дмияр”. Мешканців міста це стривожило. 

Дмияр

 

На оперативній нараді 24 червня міський голова дав вказівку працівнику охорони громадського порядку МВ УМВС з’ясувати, хто погрожує тваринам Івано-Франківська.

“Є таке товариство “Дмияр”, яке заявляє, що міське озеро буде без собак. Власники тварин занепокоєні. Це неприпустимі речі, розберіться”, – сказав Віктор Анушкевичус.

Звістка про знищення собак занепокоїла зооактивістів Івано-Франківська, вони заявляли про цей випадок у міліцію, розшукували підприємство, але такого зареєстрованого немає.  Додзвонитися на телефон, вказаний в оголошенні, не виходить.

На щастя, поки що випадків отруєння собак не було.  Однак власникам тварин радять не втрачати пильність, слідкувати за своїми улюбленцями та за безпритульними собаками.

У випадку отруєння потрібно негайно звертатися до ветеринарної клініки. Симптоми можуть бути різними: млявість,порушення координації рухів, нудота, епілептичні припадки.