Міліція Прикарпаття проводить операцію з виявлення незаконної зброї

Автор: Людмила Баран

19 Тра, 2014 11:56

Поділитись публікацією
Міліція Прикарпаття проводить операцію з виявлення незаконної зброї

 З 25 квітня по 22 травня 2014 року  триває всеукраїнська  операція “Зброя та вибухівка”. Її метою  є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки. Наразі правоохоронці вилучили у мешканця Івано-Франківська 9-мм пістолет «Сталкер», а в одному із сіл Надвірнянського району виявлено вибухову речовину.

Міліція  виявляє незаконну зброю, перекриває канали її надходження в злочинне середовище. Намагається недопустити факти екстремізму та сепаратизму. Встановлюють та затримують осіб, які розшукуються за вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї. 

 

До проведення заходів залучені працівники різних підрозділів. Створено робочі групи, які узгоджують спільні заходи, обмінюються інформацією та координують дії з іншими зацікавленими службами і відомствами. Спеціалісти НДЕКЦ при УМВС в області цілодобово чергують та досліджують вилучену зброю, боєприпасів, вибухівку, перевіряють її на предмет використання під час скоєння злочинів.

За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачено відповідальність згідно ст.263 Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.