Міліція пропонує шукати дітей за допомогою “Ідентифікаційної картки” (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

09 Dec, 2014 11:30

Поділитись публікацією
Міліція пропонує шукати дітей за допомогою “Ідентифікаційної картки” (ФОТО)

В Івано-Франківську працівники кримінальної міліції у справах дітей у рамках акції «Безпека дітей в руках батьків» розповіли батькам про “Ідентифікаційну картку дитини”.

Читайте також: Польські правоохоронці відвідали музей прикарпатської поліції (ФОТО)

8 грудня на Вічевому майдані в обласному центрі під час акції учасники програми «Дослідники», представники  НСО «Пласт» та правоохоронці презентували та розповсюджували «Ідентифікаційну картку дитини».

У «Ідентифікаційну карту дитини» батьки зможуть записати паспортні дані своєї дитини, її особливі прикмети, відомості про стан здоров’я, помістити фотографію і відбитки пальців. Картку потрібно тримати із власним паспортом і надавати працівникам міліції тільки у випадку звернення про розшук дитини, повідомляє прес-служба міліції.

«Основна метою таких заходів – спонукання батьків заздалегідь попіклуватися про безпеку своїх дітей, – говорить начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак. – Картки призначені лише для батьків і заповнюються тільки на їхній розсуд. Утім, варто розуміти, що у випадку зникнення дитини не потрібно витрачати час на опис та прикмети, адже у цій картці вже все підготовлено і правоохоронці негайно можуть використовувати її для пошуку дитини».

На пам’ять про акцію правоохоронці вручали дітям надувні кульки з її символікою.

Теги: