Міліція провела навчання для учасників табору “Чорний ліс”

Автор: Людмила Баран

11 Jul, 2014 12:03

Поділитись публікацією
Міліція провела навчання для учасників табору “Чорний ліс”

Правоохоронці для молоді організували пізнавальну програму: справжня зброя та спецзасоби, затримання умовних злочинців, уроки самозахисту, виступи собак-помічників міліціонерів.

 Працівники  підрозділу судової міліції «Грифон»  демонстрували прийоми самооборони, а також ознайомили юнаків зі зброєю, що використовують в правоохоронних органах, повідомляє СЗГ УМВС.

Собаки з  кінологічної служби міліції демонстрували  пошуки зброї, наркотиків та вибухівки, а також показові номери.

Наметовий спортивно-оздоровчий табір «Чорний Ліс» розташований у Богородчанському районі, що на Івано-Франківщині. Тут свої літні канікули проводять школярі практично з усіх регіонів України.

У таборі популяризують українські бойові мистецтва, вчать технічної майстерності для самозахисту,вмінь виживання в складних природних умовах.

Школярі, котрі відвідують заняття з Бойового Гопака продемонстрували свої вміння правоохоронцям.

Начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак говорить, що за кожним із дитячих таборів, який функціонує в нашій області,  закріплені працівники правоохоронних органів. До таборів навідуються співробітники тих міліцейських підрозділів, якими найбільше цікавляться діти.

“Подібні профілактичні заходи будуть проводись до кінця відпочинкового сезону, адже головна мета нашої роботи – попередження кримінальних та адміністративних правопорушень в дитячому середовищі, а за допомогою показових виступів та спеціальних шоу легше достукатись до дитячих сердець”, – говорить підполковник міліції  Алла Лемчак.

фото – СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області