Міліція радить, як захиститися від квартирних крадіжок

Автор: Людмила Баран

13 Тра, 2014 13:50

Поділитись публікацією
Міліція радить, як захиститися від квартирних крадіжок

Обласне УМВС розповідає про основні прийоми злодіїв та заходи з профілактики пограбувань.

Читайте також: Демобілізованим бійцям АТО пропонують роботу в поліції охорони

Грабунок квартир  — найпоширеніший вид злодійства. Вони складають у середньому більш 35 % від загального числа крадіжок. Пограбування здебільшого відбуваються з 10 до 13 години дня, в той час, коли всі на роботі, в школі або на відпочинку.

Досвідченому злодію нескладно визначити, чи є господарі вдома. Зараз, як і в минулі часи, для цього часто використовують телефон. 

На те, щоб відчинити двері вправному крадію знадобиться 1—2 хвилини. Якщо двері дісталися хазяїнам від будівельників, то їх просто вибивають. Якщо двері укріплені, діють відмичками.

Аматори можуть пограбувати  першу квартиру, яка їм трапиться. Але найчастіше житло грабують за наведенням. Тому нерідко страждають люди, у родині яких хтось любить похвалитися наявними цінностями та високими статками.

Керівник управління Державної служби охорони при УМВС підполковник міліції Михайло Чорнописький стверджує, що квартирні крадіжки найчастіше залишаються нерозкритими. Тому легше їм запобігати, ніж потім шукати вкрадене майно.  

Міліціонер радить, що найкращий спосіб для цього — обладнати свою оселю сигналізацією. Коли вона є, то злодіям потрібно більше часу, щоб проникнути у квартиру, якщо взагалі їм удасться це зробити.

Тому, керівництво Державної служби охорони в області звертається до жителів Прикарпаття з проханням посилити увагу до безпеки свого майна. Особливо, під час свят та відпусток.