Міліція знайшла крадія велосипедів

Автор: Людмила Баран

03 Jul, 2014 11:38

Поділитись публікацією
Міліція знайшла крадія велосипедів

До міліції звернулась 24-річна мешканка обласного центру, яка розповіла, що біля входу в один із торгових центрів міста залишила двохколісний транспортний засіб «Джан» вартістю 6 тисяч гривень, а коли повернулась – велосипед зник.

Отримавши всю необхідну інформацію, працівники Івано-Франківського міськвідділу міліції розпочали пошуки крадія. Спілкуючись з мешканцями обласного центру, стала відома важлива інформація – люди бачили чоловіка, який крутився поблизу велосипеда. Отримавши опис чоловіка, правоохоронці припустили, що до вчинення злочину може бути причетний раніше судимий, 30-річний івано-франківець, тож вирішили навідатись за місцем проживання.

Підозри правоохоронців підтвердились, адже у підвальному приміщенні будинку, де той проживав, крім «Джана», виявили ще два велосипеди. Господар підвалу зізнався, що їх також викрав і мав намір продати. Наразі встановлені власники обох велосипедів.

На сьогодні за цими фактами відкрито кримінальні провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 185 (крадіжка) КК України.

Правоохоронці звертаються до усіх власників двоколісних транспортних засобів з проханням подбати про безпеку власного майна. Нагадують про елементарні правила безпеки: не залишати велосипеди без нагляду у під’їздах будинків, поблизу торгових закладів, в інших громадських місцях; просити тих, до кого є довіра , приглянути за ним або використовувати надійні велосипедні замки. Не купувати велосипеди за низькою ціною, бо він може бути краденим, повідомляти про це правоохоронців.

У випадку крадіжки  потерпілим радять не зволікати та терміново телефонувати за номером «102» або звернутись у найближче відділення міліції., повідомляє СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області