Міліціянти почали відловлювати патріотів, які героїчно воюють в АТО? Арештовані розвідник ДУК і боєць 72-ї бригади

Автор: Турій Роман

18 Sep, 2014 17:46

Поділитись публікацією
Міліціянти почали відловлювати патріотів, які  героїчно воюють в АТО? Арештовані розвідник ДУК і боєць 72-ї бригади

Арештовано двоє патріотів, які героїчно воювали до цього дня в зоні АТО. Перший – це боєць 72-ї бригади Сергій Костаков, другий – розвідник і командир диверсійної групи ДУК Віталій Кашуба.

Читайте також: 15% газових лічильників на Прикарпатті - непридатні для експлуатації

Сергія Костакова заарештували позавчора у Волновасі. Виявляється, проти нього була відкрита кримінальна справа за хуліганство, під час так званого Податкового Майдану. Радник голови МВД Антон Геращенко цю справу назвав політично мотивованою. Правда, у Костакова була нова провина, він без дозволу командування вилучив у жителя Волновахи автомобіль, за це і був затриманий.

Геращенко каже, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков уже звернувся до Генпрокурора Віталія Яреми з проханням зняти із Костакова усі обвинувачення, оскільки він героїчно воює на фронті. Радник голови МВС відзначає, що уже найближчим часом боєць повернеться у зону АТО.

Разом із тим, сьогодні, 18 вересня, був заарештований Віталій Кашуба, кращий розвідник і командир диверсійної групи ДУКу. Про це повідомляє журналіст і член ПС Олена Білозерська. За її словами, він без перебільшень знищив сотні сепаратистів. Представлений до ордену «За мужність».

Арештований за те, що кілька місяців тому віз із Житомира в зону АТО боєприпаси. Правий сектор просить звільнити одного із кращих бійців ДУКу.