Міністр екології обіцяє залучати громадськість до відбору керівників національних парків

Автор: Турій Роман

05 May, 2016 07:00

Міністр екології обіцяє залучати громадськість до відбору керівників національних парків

Про це Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, заявив 4  травня  2016 року під час робочої поїздки в  Івано-Франківську  область.

Читайте також: Косівчани показали міністру екології вражаючі масштаби вирубок Карпат у охоронній зоні (ФОТО)

В рамках візиту Міністр відвідав  Національний  природний парк  «Гуцульщина», де поспілкувався із  працівниками парку та природоохоронцями області, ознайомився із станом природних екосистем  парку.

Національний  природний парк «Гуцульщина» – один із найбільших природних парків Українських Карпат, розташований на території площею 32271 га, в якому збереглися неповторна природна флора та  фауна  – неповторні ліси і  зникаючі види рослин та тварин.

«Першочергове завдання Міністерства екології та природних ресурсів України спільно із керівниками національних природних парків Карпат  – зберегти і примножити багатство природно-заповідного фонду України.  Я готовий і відкритий до  спільної конструктивної роботи  із усіма, для кого не байдужа доля нашої природи. Тому, доручаю керівникам парків у короткі строки визначити план перспективного розвитку своїх об’єктів і подати пропозиції їх реалізації», – зазначив Остап Семерак.

Він заявив,  що зважаючи на виклики сучасності, всі  керівники національних природних парків України обиратимуться  на відкритих конкурсах.

«Всі призначення керівників національних природних парків   будуть проводитися відкрито і публічно, як того і вимагає законодавство України. До роботи конкурсної комісії повинні залучатися представники територіальних громад, зокрема ті люди, які мешкають на цих територіях, та переймаються  проблемами рідного краю», – наголосив Міністр.

Остап Семерак, також поінформував, що конкурс на посаду директора парку «Гуцульщина»  буде  оголошено та проведено вже найближчим часом.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry