Міністр екології звільнив скандального франківського чиновника

Автор: Турій Роман

10 Jul, 2016 17:47

Поділитись публікацією
Міністр екології звільнив скандального франківського чиновника

Міністр екології Остап Семерак нарешті звільнив одіозного начальника управління екологічної інспекції в області Ігоря Стефурака.

Читайте також: На Франківщині для учнів влаштували пам'ятну годину, присвячену загиблим атовцям (ФОТО)

Про це міністр написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Як я і обіцяв під час інспекції Національних природних парків Карпатського регіону, звільнено керівника Держекоінспекції Івано-Франківської області п. Стефурака. Звільнення відбулося з дотриманням усіх норм чинного законодавства. Я наголошую: для мене є принциповим, щоб люди, які через свою діяльність або бездіяльність шкодять природі країни, не мали стосунку до державних органів, які природу мають захищати. Цей приклад стане показовим для всієї вертикалі Держекоінспекції. Кожного бачу, про кожного знаю. Висновки будуть. Розумію, що не всім подобається темп реформ, але я не нехтуватиму якістю.
Реформа Держекоінспекціі буде проведена”, – підсумував міністр.

Як ідеться у наказі голови Державної екологічної інспекції України Андрія Заїки, начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області – головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області Ігоря Стефурака звільнили за “вчинення державним службовцем дисциплінарного проступку”, інформують “Вікна”.

Як відомо, навесні на Прикарпаття приїждав Остап Семерак і оцінив масштаби незаконних рубок, зокрема і в національних парках. Стефурака на виїзних нарадах не бачили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як міністр екології на Прикарпатті незаконні вирубки шукав (ФОТОРЕПОРТАЖ)

стефурак