Міністр Гелетей з позитивом сприймає порушення у Росії проти нього справи

Автор: Турій Роман

03 Oct, 2014 22:45

Поділитись публікацією
Міністр Гелетей з позитивом сприймає порушення у Росії проти нього справи

Міністр оборони України Валерій Гелетей порушену проти нього та інших високопосадовців кримінальну справу Російською Федерацією вважає позитивом. Мовляв це – визнання правильних кроків в очищенні України від терористів.

Читайте також: Міністр оборони Гелетей анонсував четверту хвилю мобілізації

“За потоком інформаційного сміття мало хто може об’єктивно оцінити результати нашої роботи. Кремль може оцінити. І якщо він хоче бачити нас за гратами – це найвища можлива оцінка”, – написав міністр у своїй сторінці в мережі Facebook

Також він зазначив, що звинувачення його та армії у геноциді мирного населення – божевілля російської пропаганди.

“Збройні Сили України не обстрілюють мирне населення. Достатньо поїхати в Слов’янськ, Краматорськ, Артемівськ та інші звільнені міста та побачити, що там практично відсутні суттєві руйнування. Грозний після його взяття російськими військами виглядав зовсім інакше.
Звинувачувати українське військо, яке на 40 % саме російськомовне, в ненависті до інших російськомовних можуть лише божевільні кремлівські пропагандисти. Жодна адекватна людина в це не повірить. Ми звільняємо українських громадян від терористів та окупантів, звільняємо нашу землю, а не завойовуємо її”, – пише Гелетей.

Теги: