Міністр у справах ветеранів України обіцяє підтримувати «Бандерівський схрон» (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

30 Бер, 2019 11:41

Міністр у справах ветеранів України обіцяє підтримувати «Бандерівський схрон» (ФОТО)

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз відвідала унікальний Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський Схрон”, під час робочої поїздки в Івано-Франківську область.

Центр є реабілітаційним закладом, де отримують допомогу та підтримку наші воїни з найважчими діагнозами, зокрема й ті, хто страждає від ПТСР. Крім того це єдиний в Україні Центр, який спеціалізується на лікуванні залежностей. Тут з ветеранами працюють психологи та лікарі психіатри. Ще однією особливістю Центру є те, що тут застосовують, поміж інших, трудову реабілітацію. Для цього побудували і за місяць планують запустити роботу столярної та гончарної майстерні, невеличке кавове виробництво, де каву смажать та фасують у фірмові пакети «Кава зі схрону».

Одночасно в Центрі може знаходитись до тридцяти ветеранів, які потребують допомоги. Важливим є те, що ті хто постраждав від війни, мають можливість тут отримати й духовну підтримку. Поруч з Центром є храм, в якому настоятель завжди відкритий і готовий до спілкування із ветеранами, інформує “Галка” з посиланням на Міністерство у справах ветеранів.

«Бандерівський схрон» – це дійсно унікальний проект, про який знають навіть в США. Держава має і зобов’язана підтримувати такі реабілітаційні центри як на проектній основі як громадський проект, так і інформаційному. Саме це ми будемо робити, а також триматимемо у фокусі наших благодійників з діаспори питання щодо підтримки «Бандерівського схрону», – заявила Фріз.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry