Міністра культури звинуватили у підтримці експлуатації тварин у цирках (ВІДЕО)

Автор: Людмила Баран

03 Mar, 2018 11:34

Поділитись публікацією
Міністра культури звинуватили у підтримці експлуатації тварин у цирках (ВІДЕО)

Міністр культури, уродженець Прикарпаття Євген Нищук сказав, що думає про використання тварин у цирках. Іншої думки – міністр екології Остап Семерак.

Читайте також: Голову облради та ще шістьох прикарпатців відзначив державними нагородами Президент України

Уривок інтерв’ю  Нищука у Київській академії естрадного і циркового мистецтва опублікували на Youtube-каналі  ініціативи UAnimals, що виступає проти тварин у цирках. Супроводили слова міністра відеорядом жорстоких знущань над цирковими звірами.

Міністра культури спитали, чи потрібні тварини у цирку чи ні. Він відповів, що це традиційна модель, яка діє понад 250 років, з якою працюють провідні країни світу.

Він вважає, що використання тварин у цирку можливе, коли за ними здійснюється належний нагляд, коли є гуманне ставлення, ненасильницьке дресирування й оцінювання тварин як рівноправних артистів.

“Коли дресирувальники з першого дня народження вигодовує тварину,  ставляться до неї, як до дитини, вони болюче сприймають  те, що все треба заборонити”, – сказав Нищук.

“Міністр культури Євген Нищук дав інтерв’ю, у якому підтримав експлуатацію тварин в цирках. Головний аргумент чиновника полягає у 250-річній історії такої традиції в Україні. Не відомо, чи підтримує урядовець кріпацтво, обмеження прав жінок, побиття дітей та інші “чудові” традиції, що існували у 1800-х роках”, – прокоментували слова посадовця у UAnimals.

Тим часом  міністр екології Остап Семерак повідомив, що його команда  ініціює законопроект про заборону експлуатації тварин у цирках.

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

семерак

Читайте також: Твій квиток – це удар батогом по тварині: у Франківську небайдужі пікетували мандрівний цирк (ФОТО)