“Міністру освіти Лісовому не відомо про об’єднання університетів у Франківську”: нардепка Олена Вінтоняк

Автор: Турій Роман

18 Лют, 2024 11:49

Поділитись публікацією
“Міністру освіти Лісовому не відомо про об’єднання університетів у Франківську”: нардепка Олена Вінтоняк

Народна депутатка України з Івано-Франківська Олена Вінтоняк (обрана по партійному списку “Слуги народу”) стверджує, що Міністерство освіти наразі не має намірів об’єднувати будь-які університети в регіоні.

Про це вона повідомила у своєму дописі у Facebook 17 лютого, пише Галка.

За словами депутатки, через резонанс у соцмережах та навіть скликання позачергової сесії міської ради через ймовірне об’єднання трьох або двох державних університетів, вона звернулася до міністра освіти Оксена Лісового. 

“Так ось, зв’язалась, вияснила. На даний час йому не відомо про жодні об’єднання жодних вузів Прикарпаття)) Так, робоча група відвідує всі області та вивчає ситуацію з вузами, але це жодним чином не говорить про об’єднання, тому не потрібно жодних теорій заговору”, – зазначила Вінтоняк.

Депутатка зауважила, що мерії Івано-Франківська в цій ситуації краще зайнятися безпосередніми обов’язками.

“А міській владі краще б зайнятись своїми безпосередніми питаннями. Наприклад, мостом ( поки не сталась трагедія) , укриттями в школах та й загалом по місту…”, – додала політкиня.  

Раніше Галка писала, що мер Івано-Франківська Руслан Марцінків спробує завадити об’єднанню франківських університетів позачерговою сесією.

“Приєднання до Прикарпатського університету медичного університету в часі війни — це відверта поміч ворогу (замість розвитку медичної та психологічної реабілітації, тощо)! А в контексті останніх виборів в медичному університеті — ще й до певної міри політична помста!”, — написав Марцінків. 

За його словами, всі франківські вузи самодостатні і потужні. Щоб офіційно висловити ідеї стосовно пропозиції Міносвіти об’єднати університети, міський голова Івано-Франківська збирає позачергову сесію міської ради.

Читайте також: Зміни до закону про мобілізацію: як голосували прикарпатські нардепи (СПИСОК)