Міноборони показало фото навчань снайперів десантних військ (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Чер, 2015 20:20

Міноборони показало фото навчань снайперів десантних військ (ФОТО)

На загальновійськовому полігоні “Широкий Лан” на Миколаївщині пройшло навчання снайперів Високомобільних десантних військ. Протягом заходу було розглянуто різні варіанти застосування та порядок проведення “снайперської операції”.

Зокрема, снайпери виконали стрільбу з різних зразків озброєння, на різні дистанції та з різноманітних положень, – повідомляє tsn.ua. Група інструкторів під керівництвом колишнього офіцера грузинської армії Іраклі Курасбєдьяніа протягом декількох місяців проводила спеціалізовані курси для снайперів, в які входили маскування, фізична та психологічна підготовка та стрільба з гвинтівок. Було підготовлено десятки високопрофесійних снайперів, серед яких є й одна дівчина.

“Снайперським підрозділам для підготовки та забезпечення приділяється підвищена увага. Їх участь у бойових діях на сході країни продемонструвала, що відмінно підготовлена снайперська пара завдає ворогу суттєвих проблем. Щоб вдосконалити їх рівень, ми запрошуємо іноземних інструкторів, відряджаємо на спеціалізовані курси, на озброєння приймаються високоякісні зразки новітнього як вітчизняного, так і закордонного виробництва озброєння та спорядження”, — сказав начальник Генерального штабу генерал-полковник Віктор Муженко, який особисто спостерігав за навчаннями.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...