Минулого року понад 11 тисяч пацієнтів звернулися за допомогою до міського травмпункту

Автор: Костинюк Олександр

11 Лип, 2019 15:00

Минулого року понад 11 тисяч пацієнтів звернулися за допомогою до міського травмпункту

У Франківську заслухали звіт про роботу Івано-Франківської міської клінічної лікарні № 1 за 2018 рік. 

Читайте також: Це великий поступ вперед: для травматологічного відділення лікарні на Матейка придбали сучасне обладнання (ФОТО)

Про це йшлося 11 липня на засіданні міського виконавчого комітету, інформує “Галка”.

Голова комісії з припинення Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1 Тарас Василик розповідає, що за минулий рік на функціонування лікарні кошторисом було затверджено понад 33 мільйони гривень.

“Лікарня розгорнута на 240 ліжок. У минулому році затверджено 357 посад. Станом на перше січня цього року кваліфікаційну категорію мають 56 лікарів та 124 медичні сестри, що становить, відповідно, 73% та 67%  від загальної кількості  лікарів та медичних сестер”, – розповідає Василик.

За минулий рік за медичною допомогою до МКЛ № 1 звернулися понад 25 тисяч пацієнтів, що на майже дві тисячі більше, як рік перед тим (з них сільські жителі – 21%).

Всього госпіталізовано 7878 пацієнтів, з них: ургентно – 4535 та планово – 3343. Амбулаторну допомогу у відділенні невідкладних станів отримали 6594 пацієнти.

“Розподіл за захворюваннями: пацієнти з травмами – 45%; із захворюваннями органів травлення – 12%; із серцево-судинними хворобами – 11%; із захворюваннями нервової системи – 9%; легень –  8%; у стані алкогольного сп’яніння – 3%; інші хвороби – 2%”, – каже Тарас Василик.

Кількість травмованих, що звернулися в травмпункт збільшилася на 937 (8,3%) і становить – 11382  потерпілих. В основному це легкі травми (забої, розриви, розтягнення), а також значна кількість укусів кліщами.

Центр  антирабічної  допомоги прийняв понад триста потерпілих від укусів тварин. Курс антирабічного лікування призначено 83 потерпілим.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...