Минулого року прикарпатці сплатили майже п’ять мільярдів гривень податків і зборів

Автор: Костинюк Олександр

16 Січ, 2019 08:13

Минулого року прикарпатці сплатили майже п’ять мільярдів гривень податків і зборів

Протягом 2018 року суб’єкти господарювання сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 4,9 мільярди гривень податкових платежів.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 869,2 мільйонів, інформує Головне управління ДФС в Івано-Франківській області.

Як зазначають податківці, основним джерелом надходжень місцевих скарбниць є податок на доходи фізичних осіб. Так за січень-грудень 2018 року фактично надійшли 3,1 мільярди гривень цього податку.  В порівнянні з минулим роком це більше на 597,7 мільйонів.

На суттєве збільшення сум ПДФО вплинула проведена робота щодо протидії нелегальній зайнятості та виплатам заробітних плат менше мінімально встановленого рівня.

Крім того, до місцевих скарбниць платники податків перерахували 594 мільйони гривень єдиного податку, що на 122 мільйони гривень більше, ніж торік. Також прикарпатці сплатили 521 мільйон гривень плати за землю (на 32,4 мільйони більше показників минулого року).

Місцеві бюджети отримали 176,9 мільйонів рентної плати за використання природних ресурсів, зокрема рентної плати за користування надрами – 121,3 млн грн, за використання лісових ресурсів 43,9 млн грн та за спеціальне використання води – 11,7 млн грн; а також 238,8 млн грн екологічного податку та 162,4 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...