«Міс Всесвіт-2021» стала індійська модель Гарнааз Сандху (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

13 Dec, 2021 18:56

Поділитись публікацією
«Міс Всесвіт-2021» стала індійська модель Гарнааз Сандху (ФОТО)

Серед 80 учасниць з усього світу титул «Міс Всесвіт — 2021» здобула 21-річна індійська модель Гарнааз Сандху. Конкурс проходив у курортному місті Ейлат на півдні Ізраїлю.

Про це йдеться на сайті конкурсу, пише Бабель.

Друге та третє місця посіли Надя Ферейра з Парагваю та Лаліла Мсване з Південно-Африканської Республіки.

Що відомо про “Міс Всесвіт 2021”

Харнааз Сандху – індійська модель та акторка. Серед її захоплень – йога, танці, кулінарія, гра в шахи та верхова їзда. Вона активно бореться за права жінок у своїй країні.

На запитання суддів про дискримінацію молоді Харнааз відповіла, що порадила б юнакам і молодим дівчатам вірити в себе, не порівнювати себе з іншими, але й не залишатися байдужими до того, що відбувається у світі.

Отримавши головну корону, “Міс Всесвіт” пообіцяла, що займеться гострою темою захисту клімату.

Загалом Сандху стала третьою індійкою, якій вдалося перемогти на «Міс Всесвіт». Нещодавно вона також здобула титул «Міс Діва — 2021», а у 2019 році отримала корону Femina Miss India 2019.

Україна на конкурсі

Цьогоріч Україну представляла 27-річна Анна Неплях з Дніпра.Вона не змогла підкорити членів журі та глядачів, а тому не пройшла до 16 найкращих у конкурсі.

  • «Міс Всесвіт» — це міжнародний конкурс краси, який був заснований у 1952 році та входить до Великої четвірки конкурсів краси. За корону щороку змагаються близько 80 дівчат з різних країн.