Мішечки з рисом замість дитини. Батьки в Японії придумали, як під час пандемії познайомити родичів із немовлям

Автор: Єва Жасминова

16 Сер, 2021 20:04

Мішечки з рисом замість дитини. Батьки в Японії придумали, як під час пандемії познайомити родичів із немовлям
Батьки новонароджених дітей в Японії надсилають мішечки з рисом вагою як немовля родичам, які хочуть обійняти дитину, але не можуть приїхати під час пандемії.

Мішечки випускають із різним дизайном. Деякі з них мають форму немовляти, загорнутого в ковдру, з обличчям, прикріпленим спереду, пише Громадське.

Про це повідомляє The Guardian.

Кількість рису та ціна за мішечок залежать від ваги дитини при народженні. Деякі виробники стягують одну єну (0,24 грн) за грам, мішечок на 3,5 кг коштуватиме 3500 єн (849 грн).

Надсилання мішечків із рисом японською називається «dakigokochi». Це явище не є новим для Японії, але воно набуло ще більшої популярності під час пандемії.

Мішечки з рисом також надсилають під час святкування весілля. Пакети з дитячими зображеннями нареченої та нареченого зазвичай передають батькам для того, щоб подякувати їм за народження.

Попит на весільні рисові пакети під час пандемії зріс навіть більше, ніж на пакети новонароджених, оскільки у людей не було можливості їздити на весільні церемонії.

Виробники також кажуть, що весільні мішечки більш популярні через зменшення народжуваності в Японії. Торік населення країни скоротилось на 480 тисяч до 126,65 мільйона, зокрема зменшилась і кількість новонароджених — їх найменше з 1899 року, відколи ведеться подібна статистика.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...