Місяцями не виходила з квартири: відома блогерка Даша Кубік розповіла, чому повернулася з Польщі (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

13 Бер, 2023 10:41

Поділитись публікацією
Місяцями не виходила з квартири: відома блогерка Даша Кубік розповіла, чому повернулася з Польщі (ВІДЕО)

Популярна блогерка, тіктокерка Даша Кубік нещодавно побувала на інтерв’ю у проєкті “Розмова”, там дівчина розповіла, про період на початку повномасштабного вторгнення, коли вона перебувала у Польщі. Даша зізналась, що там їй було морально дуже важко.

Читайте також: Доводиться донатити і за себе, і за тих, хто втомився від війни, — шоумен Фіма Константиновський про роль у наближенні перемоги (ВІДЕО)

– Ти 3 місяці жила у Польщі, коли почалась повномасштабна війна. Чомусь, ти про цей період так згадуєш… дуже не дуже, ти сказала, що ці 3 місяці були ледь не найжахливіші 3 місяці…Чому?

– Найжахливіші. Дай Бог, гіршого не станеться.

-Чому? Дивись, ти в мирній, спокійній країні, де немає тривог, немає сирен, все є.

– Ну, але я не дома. Коли в мене була вже думка повернутися в Україну – в мене була така позиція: що нехай навіть тут щось зі мною трапиться, фізичне, якась проблема, ну така значить у мене доля! Аніж, я там буду сидіти у такій депресії жорстокій, я не виходила навіть з квартири. Це було дуже жахливо, повернувшись сюди, я тут такий контраст емоцій відчула, що стало набагато краще і я зрозуміла, що я взагалі більше виїжджати не хочу. Неприємно там було.

Польща – прекрасна країна! Вона дуже привітлива, дуже класні люди, зустріли нас, багато допомагали, хоча ми виїжджали не як біженці, ми просто виїхали з подругою. Скільки Польща нам допомагає… взагалі справа не у Польщі!.

– Тобі не вистачало чого? Людей? Дому?

– Людей, мені не вистачало, своїх людей поруч не вистачало, не вистачало вулиць.

Почалась весна і я кажу Саші (дівчинці, з якою я виїхала): “Прикинь якби ми зараз були вдома, отак ідем і ось цвітуть дерева, і ти вдома”. Аж плакати хочеться.

І все, я приїхала додому і мені стало так прекрасно! Не хочу нікуди виїжджати.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться ведучий Сергій Лиховида.