Місія ОБСЄ зафіксувала за добу 630 порушень «тиші» на сході України

Автор: Єва Жасминова

07 Nov, 2021 21:18

Місія ОБСЄ зафіксувала за добу 630 порушень «тиші» на сході України
За минулу добу Місія ОБСЄ зафіксувала 630 порушень режиму припинення вогню на сході України, зокрема, 482 випадки у Донецькій області й 148 у Луганській.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у звіті № 261/2021 ОБСЄ від 6 листопада, пише Укрінформ.

“У Донецькій області СММ зафіксувала 482 порушення режиму припинення вогню, зокрема 125 вибухів. За попередній звітний період в області зафіксовано 78 порушень.

У Луганській області Місія зафіксувала 148 порушень режиму припинення вогню, зокрема 145 вибухів. За попередній звітний період в області зафіксовано 8 порушень”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, СММ продовжила здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів у районах Станиці Луганської, Золотого та Петрівського, зафіксувавши порушення режиму припинення вогню на ділянці розведення в районі Петрівського.

Також Місія сприяла встановленню локального режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для забезпечення функціонування, оцінки стану, техобслуговування та ремонту життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури.

Окрім того, СММ і далі спостерігала за ситуацією з цивільним населенням, зокрема, на п’яти КПВВ, а також на чотирьох відповідних блокпостах збройних формувань у Донецькій і Луганській областях та здійснювала моніторинг у непідконтрольних урядові прикордонних районах Донецької та Луганської областей.

У Місї ОБСЄ заявили, що свободу її пересування і далі обмежували, зокрема, на блокпостах збройних формувань на півдні Донецької області, а також на блокпості збройних формувань південніше ділянки розведення в районі Золотого Луганської області.

“БПЛА СММ знову неодноразово зазнавали глушіння та імовірного глушіння сигналу”, – повідомили в Місії.

Як повідомлялось, за попередній звітній період Місія ОБСЄ зафіксувала 86 порушень режиму припинення вогню. У Донецькій області СММ зафіксувала 78 порушень режиму припинення вогню, зокрема, 22 вибухи. У Луганській області Місія зафіксувала 8 порушень режиму припинення вогню, зокрема, 5 вибухів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry