Місія ОБСЄ зацікавилася люстрацією на Прикарпатті

Автор: Турій Роман

17 Лют, 2015 10:58

Місія ОБСЄ зацікавилася люстрацією на Прикарпатті

Як повідомив “Галці” заступник начальника ГУ юстиції в області Володимир Ковальчук, 17 лютого в Територіальному Головному управлінні юстиції в області відбулась зустріч Спостерігача ОБСЄ Марко Кіршбаума з керівництвом управління.

Читайте також: "Були проблеми зі складом, але результати команди - позитивні", - Володимир Ковалюк після гри з "Сумами" (ВІДЕО)

Представників ОБСЄ на прикладі області цікавили процеси реформування органів юстиції на місцевому рівні, підсумків перебування в місті міністра юстиції Павла Петренка. Такод спостерігачі вивчили повноваження та роль органів юстиції щодо застосування закону ,,Про очищення влади”, взаємодію з ІГС (громадськими обєднаннями та ЗМІ).
Керівник управління Василь Кавацюк поінформував спостерігачів ОБСЄ про повноваження органів юстиції після реорганізації (діяльності державних реєстраторів та виконавчої служби), про оголошення Мінюстом відкритого конкурсу на дві вакантні посади заступників в обласі та про виконання закону ,,Про очищення влади” органами юстиції. Зокрема в частині ведення Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано люстраційний закон, та видачі відповідних довідок при вступі на посади держслужбовців (таких довідок управлінням юстиції видано більше тисяі).

Також на прикладі агенції новин ,,Галки” відзначено і переглянуто рубрику ,,Люстрація” – щодо важливості оприлюднення цих процесів в області та співпраці з цих питань.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry