Мерія домовилася з фірмою “Гаразд” про поділ конфліктної ділянки біля озера

Автор: Застава Максим

24 Лют, 2020 11:54

Мерія домовилася з фірмою “Гаразд” про поділ конфліктної ділянки біля озера

Частина скандальної ділянки неподалік міського озера може стати парком: міська рада планує затвердити умови цивілізованого вирішення довготривалого спору. 

Читайте також: Франківську потрібно понад 26 мільйонів гривень для відновлення після негоди

Про це йшлося під час виконавчого комітету 24 лютого, інформує “Галка“.

МВК вирішив винести на розгляд сесії міської ради проєкт рішення “Про вилучення частини земельної ділянки для суспільних потреб з метою створення міського парку”. Йдеться про земельну ділянку площею 1,1766 га.

Наразі чотири гектари перебувають у користуванні фірми “Гаразд Україна”. У проєкті ж зазначається, що за взаємною згодою сторін буде розірвано договір від 2011 року. Натомість “Гаразд Україна”, згідно з новою домовленістю, отримає 2,8244 га землі терміном на 12 років.

Парком, який планують створити на частині земельної ділянки, що вилучається для суспільних потреб, опікуватиметься комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації”.

“Маємо невелику перемогу. “Гаразд” погодилася відмовитися від частини ділянки”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Натомість “Гаразд” відмовляється від вимоги до міської влади щодо сплати 1,8 млн грн за перешкоджання в доступі до орендованої ділянки.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року в Івано-Франківську між орендарем землі “Гаразд Україна” й депутатами, та активісти ВО “Свобода розгорівся скандал через вказану ділянку. Фірма планує побудувати поблизу міського озера розважально-відпочинковий комплекс. Натомість, у мерії заявили, що дозвільних документів у будівельної компанії немає й громада не віддасть землю під забудову.

Тоді міська влада поспіхом встановила капличку й дитячий майданчик. Також певний час там тривав цілодобовий прийом громадян.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...