Міська рада хоче знести будинок на вулиці Мазепи

Автор: Людмила Баран

11 Jun, 2014 16:39

Поділитись публікацією
Міська рада хоче знести будинок на вулиці Мазепи

На розгляд міських депутатів винесуть проект  рішення про визнання будівництва на Мазепи, 35 А самочинним.

Читайте також: З чим пішли на канікули прикарпатські мажоритарники (ФОТО)

У намірах  міської ради  подати позов до суду про знесення цього будинку, а також дати розпорядження щодо припинення електро- та водопостачання споруди.

“Навіть якщо міська рада рішення прийме,то це не означає, що завтра цей будинок будуть зносити. Це визначатиме суд”, – коментує Надія Кедик,  начальниця юридичного відділу міської ради.

За її словами, ПАТ “Прикарпаттяобленерго” та КП “Водоекотехпром” здійснюють постачання будинку енергоресурсами відповідно до договору. Припинити його можуть тільки у разі, коли угоду із забудовником розірвуть, за взаємної домовленості  сторін чи після відповідного судового рішення.

Як розповіла Надія Кедик, міська рада хоче ліквідувати новобудову, тому що її зведення суперечить державному акту, прийнятому на початку 90-тих років.  Він  визначає, що на цій ділянці  має бути  малоповерхова забудова. Попри це, будівельник отримав дозвіл на спорудження восьми поверхів, а не трьох, як було передбачено.

Раніше виконком прийняв рішення про визнання будівництва на вулиці Мазепи 35, А самочинним. Тепер його мають ухвалити на сесії міської ради 12 червня.

Теги: