Міська рада Івано-Франківська планує озеленити заклади освіти

Автор: Вадим Войтик

30 Nov, 2023 10:41

Поділитись публікацією
Міська рада Івано-Франківська планує озеленити заклади освіти

Програму “Шкільний сад” планує ухвалити Івано-Франківська міська рада. За проєктом біля освітніх закладів висадять сотні дерев і тисячі кущів. Обсяг фінансування програми наразі невідомий.

Відповідний проєкт рішення оприлюднено на сайті міськради. 

“Зелені насадження на територіях загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти створюють гармонійні, естетично привабливі простори, які впливають на психоемоційний стан вихованців, учнів, вихователів, вчителів та відвідувачів”, – переконані автори програми.

“Зелені простори навколо навчальних закладів створюють сприятливе навчальне середовище. Вони сприяють покращенню концентрації уваги, зниженню стресу та сприйняттю інформації. Озеленення може стимулювати творчість та інтерактивне навчання.”

За проєктом передбачається аналіз та проєктування озеленення територій, підготовка ділянок і ґрунту, посадка рослин та подальший догляд за ними. 

Попередньо заплановано висадити 592 туї, 173 сосни, 148 сакур, 161 яблуню, 141 грушу і т.п. Крім того, в планах є 633 кущі троянд, 461 спірея, 19300 бірючини тощо. 

Інформації про заплановані кошти на реалізацію програми немає.