Міська влада не змириться зі скандальним літником на вулиці Страчених

Автор: Людмила Баран

03 Sep, 2014 15:17

Міська влада не змириться зі скандальним літником на вулиці Страчених

Міськвиконком планує оскаржувати рішення суду щодо літника на вулиці Страчених. Підставою для подання касаційної скарги є те, що суд перейняв на себе повноваження органів місцевого самоврядування. 

Читайте також: Рада звільнила Авакова: як голосували прикарпатські нардепи

Як відомо, суд визнав погодженим розміщення та облаштування літнього торгового майданчика по вул. Страчених, поруч лоббі-бару «Цимес» в Івано-Франківську.  Суд не просто зобов’язав виконавчий комітет, а саме визнав погодженим розташування майданчика.

За словами начальниці юридичного відділу МВК Надії Кедик, погоджувати розміщення майданчика – у компетенції виконавчого комітету, а судові органи можуть лише зобов’язувати його переглянути це рішення.

“Ми вважаємо, що суд перейняв на себе повноваження органів самоврядування. Плануємо подати касаційну скаргу до Вищого господарського суду”, – повідомила Надія Кедик у коментарi Galka.if.ua.

Міська рада планує продовжити цю справу незважаючи на те, що літній сезон вже закінчується, і майданчик, можливо, і так демонтують.

“На мою думку, сенс цього питання не в тому, щоб усунути літній майданчик, а в створенні судової практики. Не можна, щоб в подібний спосіб, через суд, наступного року встановлювали інші літні майданчики”, – зауважила Надія Кедик.

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry