Міська рада скасувала продаж земельної ділянки на вулиці Шота Руставелі,1

Автор: Людмила Баран

28 Aug, 2014 13:58

Поділитись публікацією
Міська рада скасувала продаж земельної ділянки на вулиці Шота Руставелі,1

На засіданні міської ради 28 серпня прийняли рішення “Про продаж земельних ділянок комунальної власності”. Але після обговорення до нього внесли ряд ризикованих змін.

Читайте також: У Франківську нагадали, що московський патріархат - п'ята колона кремля (ФОТО)

За наполяганням депутата Ростислава Кукурудза, було відкладено продаж земельної ділянки на вулиці Шота Руставелі,1. Цю територію, площею 4, 46 га,  збиралося придбати ТОВ “ЄТГ-Карпати”. Кукурудз зауважив, що ціна продажу – понад 75 гривень за квадратний метр – є занизькою.

Начальник відділу земельних відносин Кирило Обладан пояснював, що ціни продажу земельних ділянок визначають експерти. А ціна за 1 м² обраховується залежно від загальної площі ділянки та споруд, які на ній розміщені. Ростислава Кукурудза пояснення не задовольнило, він заявив, що інші ділянки у місті, зокрема розташовані неподалік,  продають за значно вищою ціною.

Також депутат Володимир Чорноус зазначив: “Вигідніше здавати цю ділянку в оренду,  ніж продати за такою ціною”.

Депутати проголосували за те, щоб з проекту рішення виключили пункт про  продаж цієї земельної ділянки.  Як вказано у проекті рішення, підприємство “ЄТГ-Карпати” мало придбати у міста ділянку без розстрочення за 3, 366 млн грн,які мали надійти до місцевого бюджету розвитку.

Також міська рада скасувала розстрочення оплати за інші земельні ділянки.