Міська рада скасувала розстрочення оплати за земельні ділянки

Автор: Людмила Баран

28 Aug, 2014 14:35

Поділитись публікацією
Міська рада скасувала розстрочення оплати за земельні ділянки

На засіданні міської ради 28 серпня прийняли рішення «Про продаж земельних ділянок комунальної власності». Це рішення  передбачає придбання 10-ти територій у місті. Але після обговорення до нього внесли ряд ризикованих змін.

На сесії тривала дискусія, за активної участі представників партії “Фронт змін”, чи доречно деякі ділянки продавати з тривалим розстроченням оплати – від 12 до 60 місяців.

Зокрема, депутати проголосували за пропозицію продати ділянку на вулиці Хмельницького підприємству “Алекс-ІФ” без розстрочення. Також скасували розстрочення на оплату ділянки за адресою Коновальця, 225-в, яку має придбати “Концерн Нафтогаз” для обслуговування автозаправки.

“Після скасування відстрочення покупці можуть відмовитися від придбання ділянок. Згідно з умовами продажу, вони вже внесли на рахунок міської ради 10% від вартості. Цими коштами місто вже могло користуватися. Покупці можуть у суді вимагати, щоб ці суми їм повернули”, – зазначив Кирило Обладан, начальник відділу  земельних відносин.

Також, до проекту рішення  «Про продаж земельних ділянок комунальної власності» вилучили пункт про продаж ділянки на вулиці Шота Руставелі, бо ціна здалася занизькою.