Міська рада скасувала розстрочення оплати за земельні ділянки

Автор: Людмила Баран

28 Aug, 2014 14:35

Міська рада скасувала розстрочення оплати за земельні ділянки

На засіданні міської ради 28 серпня прийняли рішення «Про продаж земельних ділянок комунальної власності». Це рішення  передбачає придбання 10-ти територій у місті. Але після обговорення до нього внесли ряд ризикованих змін.

На сесії тривала дискусія, за активної участі представників партії “Фронт змін”, чи доречно деякі ділянки продавати з тривалим розстроченням оплати – від 12 до 60 місяців.

Зокрема, депутати проголосували за пропозицію продати ділянку на вулиці Хмельницького підприємству “Алекс-ІФ” без розстрочення. Також скасували розстрочення на оплату ділянки за адресою Коновальця, 225-в, яку має придбати “Концерн Нафтогаз” для обслуговування автозаправки.

“Після скасування відстрочення покупці можуть відмовитися від придбання ділянок. Згідно з умовами продажу, вони вже внесли на рахунок міської ради 10% від вартості. Цими коштами місто вже могло користуватися. Покупці можуть у суді вимагати, щоб ці суми їм повернули”, – зазначив Кирило Обладан, начальник відділу  земельних відносин.

Також, до проекту рішення  «Про продаж земельних ділянок комунальної власності» вилучили пункт про продаж ділянки на вулиці Шота Руставелі, бо ціна здалася занизькою.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry