Міська рада виділила гроші на ремонт “Княгинина” (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

23 Січ, 2015 12:01

Поділитись публікацією
Міська рада виділила гроші на ремонт “Княгинина” (ФОТО)

У міському бюджеті на 2015 рік закладено 1 мільйон 200 тисяч  гривень на капітальний ремонт народного дому “Княгинин”. Однак повну суму заклад отримає лише за умови співфінансування з державного бюджету.

Читайте також: У Коломиї та Франківську проведуть благодійну посмертну виставку-продаж фоторобіт Андрія Коника

Заступник начальника управління культури з господарських питань Михайло Коник у коментарі Galka.if.ua розповів, що минулого року проект реконструкції “Княгинина”  здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі.

За його умовами, 980 тисяч гривень виділяється з державного бюджету, 200 тисяч – з обласного, а з міського  – 1 мільйон 320 тисяч гривень. Місто вже витратило 120 тисяч минулого року на виготовлення проектної документації.

У міському бюджеті на 2015-ий заклали 1 200 тисяч гривень. Але встановлена умова: якщо держава не виділить свою частку, то місто забере в народного дому 1 мільйон гривень.

Як повідомив Михайло Коник, у центральному бюджеті на ремонт “Княгинина” не заклали нічого. Втім, ще можна розраховувати на одну з програм фінансування закладів культури.

“Якщо Київ не дасть нічого, то будемо дивитися, чи можна зробити щось за 400 тисяч з обласного і міського бюджетів. Найперше потрібно укріплювати фундамент. Одна стіна тріснула. Якщо б ми мали усі гроші, то могли б перекласти стіну, відремонтувати зал і перевести його з аварійного у робочий стан. Є ще третій варіант – що місто змилується і залишить нам той мільйон гривень, і ми зможемо зробити більше”, – сказав Михайло Коник.

За його словами,у  “Княгинині” також потрібно відремонтувати дах, замінити вікна. Наразі глядацький зал народного дому не функціонує через небезпечний стан. Однак хол та кабінети працюють, там часто проводять  репетиції.

Востаннє гроші на ремонт “Княгинина” виділяли 2013 року. Тоді залатали дах, полагодили ділянку стелі, яка відпала у глядацькому залі.

Теги: