Міська рада визнала будівництво на Мазепи 35, А самочинним

Автор: Людмила Баран

12 Jun, 2014 15:06

Поділитись публікацією
Міська рада визнала будівництво на Мазепи 35, А самочинним

У рішення також внесли поправки,  щоб посилити його ефективність. 

Читайте також: Відомо, коли можна попрощатися із екс-депутатом міськради Володимиром Чорноусом

У проекті рішення вказано, що будівництво на вулиці Мазепи 35, А  визнають самочинним, юридичний відділ має впродовж трьох днів дати позов до суду про знесення цього будинку, а також ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та КП «Водоекотехпром» мають  припинити електро- та водопостачання споруди.

Втім, як зазначалося раніше, єдиним аргументом у суді від міської влади є те, що поверховість будинку не відповідає державним нормам прийнятим стосовно цієї ділянки. А водо- й електропостачання не можуть зупинити, бо це порушить   укладений із забудовником договір.

“Розгляд цієї справи у суді може  тривати до одного року. Забудову на Мазепи 35, А наступного тижня вже, напевно, буде введено в експлуатацію. Навряд чи цей будинок зможуть знести, коли в нього поселяться мешканці”, – зазначив депутат Володимир Чорноус.

Він запропонував додати до проекту рішення пункти про те, що інспекція Держархбудконтролю має зупинити будівництво і не вводити будинок в експлуатацію на час судового процесу. В ще одній поправці  зазначено, що  рішення міської ради може бути підставою для  ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та КП «Водоекотехпром» розірвати договір із забудовником.

Депутати міської ради на засіданні 12 червня проголосували за оновлений текст документу.

Теги: