Міська рада закликає президента і Кабмін підвищити пенсії

Автор: Костинюк Олександр

16 Sep, 2021 17:08

Поділитись публікацією
Міська рада закликає президента і Кабмін підвищити пенсії

Франківські обранці звернулися до керівництва держави з вимогою підвищити виплати пенсіонерам.

Читайте також: Звільніть зі скла франківського "Дністра": містяни вимагають розісклити колонаду готелю (ФОТО, ВІДЕО)

Про це йшлося 16 вересня під час засідання чергової сесії франківської міської ради, пише “Галка”.

Депутати звернулися до президента, Кабміну та Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.

Звернення зачитала депутатка від “Європейської Солідарності” Мар’яна Вершиніна.

“Ми звертаємось з вимогою вжити термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку. Саме ці люди складають найменш захищені соціальні групи. Останнім часом органи державної влади своїми рішеннями суттєво погіршили соціальне становище людей пенсійного віку. Насамперед, це стосується штучного скорочення категорій, які мають право на отримання субсидій за спожиті ЖК послуги, скорочення фінансування субсидій.

Соціальне становище пенсіонерів також суттєво погіршилось із-за підвищення цін на товари першої необхідності. Викликає обурення неспроможність влади забезпечити відповідну цьому підвищенню індексацію пенсій.

У цьому зв’язку вимагаємо вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам.

Закликаємо Вас здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу”, – йдеться в тексті звернення.

Теги: