Міська рада “залиє” в статутний капітал КП “Сервіс паркування” три мільйони гривень

Автор: Костинюк Олександр

09 Feb, 2022 20:10

Поділитись публікацією
Міська рада “залиє” в статутний капітал КП “Сервіс паркування” три мільйони гривень

Івано-Франківська міська рада оприлюднила проєкт рішення про створення комунального підприємства «Сервіс паркування».

Читайте також: “Місто проти!”, – Марцінків відреагував на пропозицію Міносвіти об’єднати франківські виші

Восьмого лютого міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оголосив про створення в місті нового комунального підприємства, яке займатиметься парковками. За його словами, комунальний оператор отримає усі нові парковки та ті, де приватні оператори не виконують умов договорів, пише “Галка” з посиланням на KURS.

У проєкті рішення вказано, що підприємство створюють “з метою проведення діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках платного паркування, автостоянках тощо, збільшення надходжень до бюджету міської територіальної громади за рахунок зборів за паркування транспортних засобів”.

КП “Сервіс паркування” має впровадити автоматизовану систему оплати за місця платного паркування, а також розробляти проєкти схем розміщення місць для паркінгів, автостоянок, механізованих автостоянок, місць для платного паркування та інших об’єктів дорожньої інфраструктури в Івано-Франківську.

Статутний капітал підприємства становитиме три мільйони гривень.

За 2021 рік, за інформацією фінуправління, до міського бюджету надійшло 2,184 млн грн збору за місця для паркування.

До речі, в Івано-Франківську вже працював комунальний оператор «Сервіс авто». У 2015 році під час першої каденції мера Руслана Марцінківа підприємство під керівництвом “свободівця” Андрія Строїча було доведене до банкрутства та ліквідоване.