Міська влада продовжує боротися із незаконними літніми маданчиками

Автор: Людмила Баран

17 Jun, 2014 10:04

Поділитись публікацією
Міська влада продовжує боротися із незаконними літніми маданчиками

Понад 70 літників працюють у місті за дозволом і більш, ніж 30, встановлені самовільно. Ті, що мають документи на роботу, все одно порушуть правила.

Про це на оперативні нараді міського голови 17 червня розповів Віктор Рараговський – заступник начальника управління торгівлі.

Як він повідомив, 81 майданчик у місті отримав дозвіл від виконавчого комітету на роботу і 75 уклало договір  на користування міською власністю.

Без документів працюють 32 літники. Виконком уже прийняв рішення про демонтаж 25 із них, рішення про ліквідацію ще семи приймуть на наступному засіданні. Якщо власники протягом 10 днів самі не приберуть їх, то цією справою займуться правоохоронці.

Окрім того, ті майданчики, що працюють за дозволом також порушують закон. Рейдова група провела обстеження сезонних закладів громадського харчування. Виявила, що їхні власники порушують правила користування об’єктами благоустрою,  не оформляють працівників відповідно до законодавства про працю, не завжди дотримуються санітарних і протипожежних норм.

Також літні майданчики нерідко перевищують надану їм у користування згідно з договором площу. Приміром, кафе “Десятка” захопило зайвих 5 м², “Станіславів” – 8, 7 м², а  “Пегас” самовільно зайняв цілих 10, 6 м² міської території.