Міська влада запускає додаток до смартфонів з довідковою інформацією Франківська

Автор: Людмила Баран

19 Тра, 2014 12:20

Поділитись публікацією
Міська влада запускає додаток до смартфонів з довідковою інформацією Франківська

Багато мешканців міста не знають контактних даних для зв’язку з певними службами чи посадовцями. Нерідко це призводить до тривалих і часом безрезультатних пошуків. Для розв’язання проблеми  було вирішено створити та запустити  додаток «Мобільний Івано-Франківськ» для систем iOS та Android.    

З його допомогою користувачі смартфонів та планшетів матимуть доступ до: анонсів міських заходів та подій; оперативної інформації та місцевих новин; повної бази даних та телефонного довідника органів управління, закладів культури, спорту, охорони здоров’я, соціальної сфери; бізнес-довідника; адміністративних послуг державних органів тощо. Загалом в додатку розміщено близько пів тисячі контактів різноманітних структур, організацій та установ.

Завдяки мобільним додаткам мешканці міста зможуть  впливати на його розвиток через  систему надання звернень, скарг, та запитів.  Це є дієвим доповненням до уже існуючих методів звернення громадян (письмово через відділ звернень або через Інтернет-приймальню) і пов’язано з системою електронного документообігу. Тобто уся інформація, що надсилатиметься, буде автоматично попадати до уповноваженої особи. Тож дане звернення швидше буде швидше виконане.

При поданні звернення громадянин безперешкодно зможе вказати інформацію про виявлені факти порушень функціональних обов’язків органів влади, нехтування прав громадян, корупційні прояви тощо.

Додаток «Мобільний Івано-Франківськ» був створений в рамках реалізації спільного проекту Івано-Франківської міської ради та Програми розвитку ООН «Створення мобільних додатків для смартфонів та планшетів з інформацією про м. Івано-Франківськ, виконавчу владу міста, адміністративні послуги».