Міські комунальні служби стають ближчими до людей

Автор: Вадим Войтик

20 Nov, 2014 22:27

Поділитись публікацією
Міські комунальні служби стають ближчими до людей

Перші кроки до створення спільних Центрів обслуговування споживачів комунальних послуг зробили івано-франківські комунальні підприємства «Єдиний розрахунковий центр», Водоекотехпром та Івано-Франківськтеплокомуненерго. Пілотні проекти Центрів з початку листопада уже працюють за адресами Івана Павла II, 4 та Гетьмана Мазепи, 185.

Читайте також: МІУК презентував послуги аварійної служби для ОСББ міста (ФОТО)

Ідею створення спільних центрів з обслуговування споживачів комунальних послуг виношували давно. Утім, втілити її в життя вдалося нещодавно. На базі кількох офісів ЄРЦ у мікрорайонах міста почали працювати представники й інших комунальних організацій.

Олександр Качанко, заступник директора КП «ЄРЦ»:

«В даних центрах споживачі мають можливість вирішити питання разом з утримання будинку, також щодо послуг водопостачання, водовідведення, а також централізованого теплопостачання»

Центри значно полегшують життя франківцям, переконані організатори. Адже аби отримати необхідну інформацію чи допомогу, тепер людям не потрібно їхати в установи, які знаходься у різних частинах міста.

Ігор Угриновський, заступник директора КП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»:

«Це ідея дуже хороша, адже такі центри дозволять споживачам оперативно і вчасно отримувати різноманітну інформацію, витрачати менше коштів на добирання до установ, десь зосереджений центр дозволить споживачу прийти в одне місце і отримати комплект послуг і інформації в одному місці і за короткий період часу».

Олександр Перестюк, начальник управління обліку та реалізації послуг КП «Івано-франківськводоекотехпром»

«Наш спеціаліст тут надає дані, може дати звірку заборгованості, перевірити правильність показників, розрахунків платежів мешканцями. Можуть тут на місці надати довідки для оформлення пільги, провести зміну власника».

Ініціатори проекту не планують обмежуватись лише залученими наразі підприємствами. ЄРЦ має намір запросити до спільного обслуговування людей у мікрорайонах представників управління газового господарства, надавачів послуг з вивезення побутових відходів тощо. Найближчим часом очікується відкриття ще одного офісу – в мікрорайоні Пасічна, на Галицькій, 100.