Перевізники сумніваються, що в місті будуть великогабаритні автобуси

Автор: Людмила Баран

05 Jun, 2014 15:25

Поділитись публікацією
Перевізники сумніваються, що в місті будуть великогабаритні автобуси

Теперішні договори, укладені міською владою з власниками маршруток, діють лише до кінця цього року. У 2015-ому укладатимуть нові, й під час конкурсів віддаватимуть перевагу великогабаритному транспорту.

Читайте також: У Франції російські хулігани атакували українських вболівальників

Як відомо, згідно з рішенням міськвиконкому від 4 червня, проїзд у громадському транспорті коштуватиме 2, 75, а перевізники до 1 вересня повинні встановити в автобусах  компостери для квитків, відеореєстратори та gps-навігатори.

Один із членів виконавчого комітету Руслан Руско зауважив: “Більшість договорів з перевізниками закінчуються 2015 року. Чи логічно: облаштувати маршрутки новими пристроями, а потім піти на новий конкурс? Тим паче, що всі сходяться на тому, що новий конкурс має віддавати перевагу середньо- та великогабаритному громадському транспорту“.

На запитання www.galka.if.ua: що вони думають про такі умови конкурсу, перевізники відповідають, що мають сумніви, чи вдасться місту запровадити великогабаритний транспорт. Тому що, за їх словами, нові автобуси надто дорого коштують, а також великі розміри маршруток буде важко пристосувати до масштабів івано-франківських вулиць.

“Ви бачили кінцеву на Хоткевича? Де там розвернеться той великогабаритний автобус? А як вони будуть висаджувати і забирати пасажирів на зупинках? Ви знаєте, скільки це місця займе, коли ці довгі автобуси на наших зупинках ставатимуть в ряд? Наше місто до такого не пристосоване”, – говорить один із підприємців, який не захотів представитися.

 

Теги: