Міський голова відповів на критику нового мосту на Пасічну

Автор: Людмила Баран

14 Mar, 2018 20:29

Поділитись публікацією
Міський голова відповів на критику  нового мосту на Пасічну

Міський голова Руслан Марцінків написав, що майбутній міст на Пасічну критикують за недостатню ширину. Мер відповів, що розміри споруди адекватні оточенню.

“До мене час від часу із ЗМІ доходять заяви певних “активістів”, що мовляв новий міст на Пасічну завузький. Ось офіційне роз’яснення міста, зокрема начальника управління капітального будівництва Романа Галіпчака, щоб нарешті закрити цю тему.

По-перше, затори на чинному мості відбуваються тому, що він єдиний, і якщо трапляється ДТП – повністю припиняється потік транспорту з великого мікрорайону. Не буде такого, що всі масово ринуть на новий міст – залишиться транспорт і на старому, що значно розвантажить рух.

По-друге, вулиця Хіміків – вузька. Якщо зробити міст ширшим, то треба розширяти і вулицю, інакше виїзд на цю ділянку буде ускладнено. По-третє, ширший міст – ширша розв’язка на Надрічній. Немає достатньо землі робити її більшою. Тому запроектована ширина – адекватна і прийнятна в умовах, що склались.

Не будемо забувати, для чого першочергово цей міст будуємо – для розвантаження єдиної транспортної артерії. Не будувалось моста, то не було ні в кого претензій. Я прошу не спекулювати і просто не заважати робити потрібну для міста роботу”, – йдеться на фейсбук-сторінці Руслана Марцінківа.