Міський голова запропонував оприлюднювати фото вмісту каналізації

Автор: Людмила Баран

03 Лют, 2015 14:22

Поділитись публікацією
Міський голова запропонував оприлюднювати фото вмісту каналізації

Очільник міста Віктор Анушкевичус порадив, як уникати проблем із забиттям дворової каналізації.

Читайте також: Анушкевичус нагадав Марцінківу який порядок перейменування вулиць та хто такий Рєпін

Про це він розказав на оперативній нараді 3 лютого. Після того, як послухав, що КП “ЄРЦ” впродовж року отримало понад три тисячі звернень про забиття дворової каналізації і про затоплювання підвалів через це. Також до КП “Дирекція замовника” надійшло близько 200 таких звернень.

Міський голова зауважив, що такі проблеми спричинені недостатньою прохідністю мереж, але частіше винні “свідомі” мешканці.

“Коли ремонтна бригада виїжджає прочищати каналізацію, то все, що вони витягують звідти, фіксуйте. Робіть фотофіксації, записуйте адреси. І журналістам давайте. А собі архів робіть”, – звернувся Анушкевичус до директора “Водоекотехпрому”.

Він додав, що речі, які франківці викидають до каналізації, можуть шокувати. Також очільник міста запропонував робити фото таких знахідок, кріпити їх на вході до житлових будинків разом з оголошенням:

“Шановні мешканці, поки ви не будете свідомі – ми не будемо  в Європі. І «Водоекотехпром» на аварійні випадки приїжджати не буде. Лишимо вам дріт і чистіть самі!”