Міськрада Франківська затвердила адреси, де не буде централізованого теплопостачання (СПИСОК)

Автор: Вадим Войтик

26 Лип, 2021 20:06

Поділитись публікацією
Міськрада Франківська затвердила адреси, де не буде централізованого теплопостачання (СПИСОК)

Івано-Франківська міська рада затвердила першу чергу поетапного плану перепідключення/відключення споживачів теплової енергії від котельні на вул. Індустріальній, 34. Рішенням затверджені також списки тих, кому перепідключення зробити неможливо.

Відповідне рішення від 8 липня 2021 року розміщено на сайті міської ради.

Згідно з документом структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради разом з підприємствами, установами та організаціями міста наказано забезпечити виконання Першої черги плану. Метою названо уникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

При цьому сам план розроблено приватним ТОВ “Івано-Франківськ теплоенерго” та підписано нещодавно призначеним там директором Іваном Бельбасом. Як повідомляла “Галка”, це одне з двох підприємств, які наразі працюють замість збанкрутілого СТЕК. Статутний капітал ТОВ “ІФТЕ” складає 50 тис. грн.

Затверджений міськрадою план передбачає перепідключення споживачів колишнього СТЕК до котелень по вул. Коновальця, 132а, Матейка, 34а, Чорновола, 130 та інших. При  цьому, згідно з договором про спільну діяльність, ці котельні з усім майном і підключеними споживачами від комунального “Теплокомуненерго” передаються приватному ТОВ “ІФТЕ”.

Ще 16 адрес житлових будинків міськрада визначила такими, де відсутня технічна можливість перепідключення навіть до котельні згаданої приватної організації. Це Дудаєва, 1, Коновальця, 136д, 207, 149, 88 та 88А, Сорохтея, 26А, Степана Бандери, 69, 60а, 60-1, 62, 62-1 та 62-2, Чорновола, 117А, Карпатської Січі, 5.

Мешканцям цих будинків депутати рекомендували перейти на індивідуальне чи автономне опалення.

Нагадаємо, передачу майна і абонентів комунального Івано-Франківськтеплокомуненерго приватній фірмі з Обухова, ініційована і здійснена Русланом Марцінківим, вже назвали “найбільшою крадіжкою в історії громади Франківська”.