“Міськрада сприяє нам, але ближче до виборів ви робите неприємні кроки”, – атовці звернулися до франківських депутатів

Автор: Костинюк Олександр

14 Гру, 2018 11:28

“Міськрада сприяє нам, але ближче до виборів ви робите неприємні кроки”, – атовці звернулися до франківських депутатів

Про це йшлося в п’ятницю, 14 грудня, на засіданні 22-ої сесії франківської міськради.

Читайте також: Ще сім франківських атовців отримали квартири

Перед початком розгляду порядку денного від імені франківських атовців до депутатів звернувся голова міської асоціації учасників бойових дій Василь Андріїв.

За його словами, атовці прийшли висловити стурбованість через питання, які викликають сильні суперечки, інформує “Галка”.

“Все ближче до виборів ви робите неприємні кроки. Міська рада всіляко сприяє нам, але в той же час є багато питань, які викликають занепокоєння. Наше питання щодо території на Кисілевської–Хоткевича кілька разів знімалося з сесії,  в той же час питання десятки приватних забудівників не викликають такого обговорення серед депутатів. Ми стурбовані тим фактом, що ви виділяєте десятки питань для житла тих, хто не має відношення до атовців”.

Василь Андріїв додає, міський голова демонструє прозорість, але атовці хочуть, аби всі питання розглядалися максимально відкрито.

“Просимо вас, щоб ви зважали на нас. Ви не маєте права видавати земельну ділянку будь-кому і будь-де. Ми не хочемо просити, ми хочемо знати, що спільно з вами ми можемо затверджувати чергу і забезпечувати наших хлопців житлом. Є багато питань, які, на наш погляд, несправедливі”.

Також голова міської асоціації заявив, що учасники бйовоих дій відмовляються від чотирьох земельних ділянок площею 2,6 гектари на користь громади.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...