Міськрада виграла справу щодо паркування біля Ратуші. Але судова тяганина триває

Автор: Вадим Войтик

08 Кві, 2024 13:06

Поділитись публікацією
Міськрада виграла справу щодо паркування біля Ратуші. Але судова тяганина триває

ФОП Сочавська, яка продовжує обслуговування першої паркувальної зони (площа Ринок та вул. Олени Степанів), повинна звільнити майданчики для паркування і демонтувати шлагбауми. 

Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Івано-Франківської області за позовом Управління транспорту та зв`язку (УТІЗ) Івано-Франківської міської ради.

Підставою позову стало припинення дії договору про обладнання та утримання місць для паркування №114/1П від 27.08.2018 р.

Своєю чергою підприємиця стверджувала, що оскільки на конкурсі, який відбувся у серпні 2023 року вона посіла друге місце, а з переможцем конкурсу договір розірвано, виконком зобов’язаний укласти новий договір саме з нею.

Суд вирішив, що ухилення Уляною Сочавською від виконання обов’язку щодо звільнення майданчиків для паркування є безпідставним, а вимоги УТІЗу – правомірними. 

Втім, це рішення не набуло законної сили, оскільки у підприємиці ще є час на подання апеляційної скарги до Західного апеляційного господарського суду. 

Як писала “Галка”, на початку лютого виконавчий комітет встановив тариф у нуль гривень на паркування у першій паркувальній зоні

Причиною такого рішення вочевидь стала судова тяганина між підприємицею Уляною Сочавською та виконавчим комітетом міської ради, який має намір передати обслуговування паркування біля Ратуші комунальному підприємству “Сервіс паркування“.

Однак вже 15 лютого Івано-Франківський окружний адміністративний суд зупинив рішення виконкому про “нульвий” тариф

Читайте також: Виконком встановив нульовий тариф на паркування біля ратуші