Міську та обласну прокуратуру будуть чистити від корупціонерів в першу чергу

Автор: Вадим Войтик

09 Apr, 2015 06:36

Міську та обласну прокуратуру будуть чистити від корупціонерів в першу чергу

Чистку прокуратури почали з низів, оскільки саме з такими прокурорами контактують прості люди. Про це заявив заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

Читайте також: Прокурорські хабарі: півмільйона доларів та 35 пакетів з діамантами (+ФОТО)

“Там знаходиться 70% всього складу прокуратури. Українці найчастіше контактують саме з прокурорами місцевого рівня. Ми будемо паралельно проводити чистку і в більш високих інстанціях. Процес розпочнеться у квітні і закінчиться до вересня”, – цитує посадовця “Українська правда”.

Сакварелідзе розраховує, що очищення органів прокуратури від корупціонерів і неефективних співробітників закінчиться до вересня.

Внаслідок першого етапу реформування прокуратури з нинішніх 18,5 тисячі співробітників залишаться 15 тисяч, а до кінця року кількість планують зменшити до 10 тисяч.

“Скоро запрацює Служба генеральної інспекції – днями буде підписано наказ про її створення. Ми почнемо порівнювати доходи співробітників з їх майном, вивчати їхній бізнес, вплив, авторитет прокурорів в кожній області. Будемо працювати дуже агресивно”, – заявив він.

На даний момент в органах прокуратури, за його словами, люстрована 181 людина.

При цьому у решти співробітників зросте зарплата і зменшиться кількість справ за рахунок оптимізації, запевняє Сакварелідзе.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry