Міськвиконком дійсно передав московській церкві колишній дитсадок в безстрокову оренду (ДОКУМЕНТ)

Автор: Вадим Войтик

06 Apr, 2015 08:10

Поділитись публікацією
Міськвиконком дійсно передав московській церкві колишній дитсадок в безстрокову оренду (ДОКУМЕНТ)

Івано-Франківський міськвиконком дійсно передав Московському патріархату колишній дитячий садок по вулиці Чорновола в безстрокову оренду. Про це свідчить копія договору, який є в розпорядженні “Галки”.

Читайте також: У міській раді вважають, що Московський патріархат приховано відчужив майно міста

Як свідчать документи, нежитлові приміщення по вулиці Чорновола, 6 та 6Б передали в оренду згідно рішення міськвиконкому від 20 грудня 2006 року.

Приміщення передали для використання під молитовний будинок та канцелярію єпархіального управління. Орендну плату встановили в розмірі 48,60 грн. в місяць.

Підписаний тодішнім заступником міського голови Володимиром Швадчаком договір діє “до початку будівництва нового будинку, який буде будуватися за адресою вул. Чорновола, 6 та вул. Чорновола, 6Б“.

З огляду на це, як інформувала “Галка”, депутати фракції “Свобода” у міській раді справедливо вважають, що де-факто договір є безстроковим, а отже – по суті прихованим відчуженням комунального майна.

Цікаво, що від імені церкви договір уклав “архієпископ Миколай”. Тобто ні в тексті, ні в реквізитах офіційного документу не зазначено цивільного імені, по батькові та прізвища особи.

mos_patriarhat_Сторінка_1_cr

Мер Віктор Анушкевичус заявив, що Московський патріархат погрожував анафемою йому та його сім”ї за спроби повернути місту приміщення громади на Чорновола, 6.

Як відомо, в Івано-Франківську спостерігається гострий дефіцит місць у дитячих садочках. З огляду на це міська влада останні кілька років виділяє чималі кошти для будівництва нових дитячих закладів у Пасічній, Вовчинцях, Крихівцях та інших мікрорайонах.

Теги: